Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Beyaz Saray önünde kendini yaktı!

Haber Abori ABD Beyaz Saray önünde bir kişi kendini ateşe vererek yaktı. Olay yerindeki ilk müdahalenin ardından hastaneye kaldırılan ve ismi açıklanmayan kişinin hayati tehlikesinin olmadığı öğrenildi. Amerikan Gizli Servisi’nden yapılan açıklamada, “Beyaz Saray önündeki Pennsylvania Caddesi’nde elektronik tekerlekli sandalye tipi scooter kullanan bir kişi kendini ateşe verdi” denildi. Bir süre yolun yaya ve araç […]

Beyaz Saray önünde kendini yaktı!
  • 13 Nisan 2019 00:09

Haber Abori

ABD Beyaz Saray önünde bir kişi kendini ateşe vererek yaktı. Olay yerindeki ilk müdahalenin ardından hastaneye kaldırılan ve ismi açıklanmayan kişinin hayati tehlikesinin olmadığı öğrenildi.

Amerikan Gizli Servisi’nden yapılan açıklamada, “Beyaz Saray önündeki Pennsylvania Caddesi’nde elektronik tekerlekli sandalye tipi scooter kullanan bir kişi kendini ateşe verdi” denildi. Bir süre yolun yaya ve araç trafiğine kapatıldığını ve olaya müdahale edildiğini duyuran Gizli Servis, bir süre sonra yaptığı yeni açıklamada ise “Kendini ateşe veren erkek yerel bir hastaneye sevk edildi, yaraları hayati tehlike taşımıyor” dendi.